niedziela, 23 stycznia 2011

METAMORFOZA Tarisha33

Masz fajne rzeczy, tylko troche mało... Pozdrawiam. Proszę o ocenę w komentarzu :) 

metamorfoza lady_maddie666


HMM.. Stylizacja na GaGę? Jest ok. Ja całkowicie ją zmieniła. Dodałam ci lekkości i dziewczęcości.

Metamorfoza kasia_star333



Powiem tak. Masz dużo, fajnych kosmetyków, więc je wykorzystaj! Co do ubrań, jest skromnie, ale lepiej. ;)

Metamorfoza Klejnotki67

Co było przed? Z pomysłem, lecz nie podobał mi się tatuaż na nodze. Masz bardzo ciekawą twarz. Choiciaż masz malutko kosmetyków, coś spróbowałam wymyślić. Mam nadzieję,że się spodoba.

Kolejna metamorfoza lady.gaga.love2

Kolejna metamorfoza lady.gagi.love2. TY ciągle się zmieniasz ;P. Tym razem postawiłam na styl nastoletni. Mam nadzieję,że się spodoba, pozdro.

sobota, 15 stycznia 2011

Metamorfozasweetwincia006

Co by tu dużo mówić. Sporo zmieniłam . Bardzo podoba mi się twój styl, może oprócz fryzurki. zmieniłam ją i zrobiłam ci fajną metamorfoze . pozdrawiam

czwartek, 13 stycznia 2011

Metamorfoza BlondynyXXS




Hej tu ja! Bardzo przepraszam,że tak długo nie pisałam. Nadrobię to jednak metamorfozą Blondyny ;). Mam nadzieję,że to skomentujecie. Pozdrawiam ;**

czwartek, 6 stycznia 2011

niedziela, 2 stycznia 2011