niedziela, 23 stycznia 2011

Metamorfoza kasia_star333



Powiem tak. Masz dużo, fajnych kosmetyków, więc je wykorzystaj! Co do ubrań, jest skromnie, ale lepiej. ;)

Brak komentarzy: