czwartek, 30 grudnia 2010

Metamorfofoza niki2512 ;**


Bardzo fajny jest Twój pomysł na makijaż ,oby tak dalej.
Ja tylko zrobiłam metamorfozę ,ale mam nadzieję że Ci się spodoba.
Masz bardzo ładne ubranie w swojej szafie ,więc był duży wybór ;))
Pozdrawiam ;**

Życzenia

środa, 29 grudnia 2010

Metamorfoza poktograficznej ;)


Hej, tak bardzo podoba mi się twój styl, że stworzyłam aż dwie metamorfozy!
Mam nadzieję,że ci s
ię spodobają ;). Są
bardzo dziewczęce.

wtorek, 28 grudnia 2010

Metamorfoza blue12.12 ;***





Moim zdaniem Twoja lalka jest super.
No, ale jak metamorfoza to metamorfoza ...
Pozdrawiam ;***

3

Te 3 pooniższe metamorfozy były na moim starym blogu. Postanowiłam je dodać na nowego bloga :)

To było kiedyś Selena11450

To było kiedyś Perfect

To było kiedyś... MissEwa9891

Metamorfoza - Patrycja...xD

Przed było ładnie wszystko oprócz fryzury. Nie wiem czemu, ale ona do mnie nie przemawia 

Metamorfoza lady.gaga.love2




Hej, postanowiłam twój styl


zamienić z dosyć mrocznego na bardzo dziewczęcy,


mam nadzieję,że ci się spodoba ;P.

Metamorfoza Pauliny699

Metamorfoza emisiaem7 ;))



Ubranie mi się podobało, ale jak metamorfoza to metamorfoza xD
A co do twarzy radzę Ci ją zmienić ,bo jak się zbliży to nie wygląda zaciekawie...
Najlepiej wyrzuć piegi i popraw oczy i usta. Może dokup jeszcze do tego błyszczyk.

Metamorfoza Melisy1566


Hej, tu FunLady_alex. Moim zdaniem po jest lepiej, chociaż przed też było ekstra. Sorki,że tak kiepsko graficznie, ale to moja pierwsza metamorfoza na tym blogu, więc mam nadzieję,że mi wybaczycie. ;)

Metamorfoza - Misspolskinr1

Nie wiem czy po ładniejsze... Po prostu jakoś tak wyszło xD Mi sie podoba. Proszę o komentarze. Pozdrawiam

poniedziałek, 27 grudnia 2010

Metamorfoza Wery1396 ;))


Było Bardzo ładnie, ale musiałam coś zmienić ;)

Metamorfoza - Misia79

Przed podobał mi się makijaż, ubranie niezbyt... Po jest chyba lepiej... Moim skromnym zdaniem jest lepiej. Pozdrawiam 

Metamorfozy by Melisa1566, Lady..Dance i FunLady_Alex: Hej

Metamorfozy by Melisa1566, Lady...Dance i FunLady_Alex: Hej: "Na tym blogu Ja-Melisa1566,FunLady_Alex i Lady...Dance będziemy robiły dla was metamorfozy. Zgłaszać możecie się w KG na stardoll na naszych profilach.Pozdrawiamy."

Metamorfoza - alcia821

Przed też ładnie, ale po lepiej moim zdaniem... ale to tylko moje zdanie :)

Metamorfoza - FunLady_Alex

                                                                                                                                                                                Dodałam troche kolorku...Ale przed też było extra :* Pozdrawiam 

Metamorfoza Lady...Dance

Według mnie było ładnie przed, ale musiałam coś zmienić... Jak się podoba?? Pozdrawiam :*

Hej

Na tym blogu Ja-Melisa1566,FunLady_Alex i Lady...Dance będziemy robiły dla was metamorfozy. Zgłaszać możecie się w KG na stardoll na naszych profilach. Pozdrawiamy.