piątek, 31 grudnia 2010
Metamorfoza kaisaf22 ;))
czwartek, 30 grudnia 2010
środa, 29 grudnia 2010
Metamorfoza poktograficznej ;)
wtorek, 28 grudnia 2010
Metamorfoza Melisy1566
Metamorfoza - Misspolskinr1
Nie wiem czy po ładniejsze... Po prostu jakoś tak wyszło xD Mi sie podoba. Proszę o komentarze. Pozdrawiam
poniedziałek, 27 grudnia 2010
Metamorfoza - Misia79
Przed podobał mi się makijaż, ubranie niezbyt... Po jest chyba lepiej... Moim skromnym zdaniem jest lepiej. Pozdrawiam
Metamorfozy by Melisa1566, Lady..Dance i FunLady_Alex: Hej
Metamorfozy by Melisa1566, Lady...Dance i FunLady_Alex: Hej: "Na tym blogu Ja-Melisa1566,FunLady_Alex i Lady...Dance będziemy robiły dla was metamorfozy. Zgłaszać możecie się w KG na stardoll na naszych profilach.Pozdrawiamy."
Hej
Na tym blogu Ja-Melisa1566,FunLady_Alex i Lady...Dance będziemy robiły dla was metamorfozy. Zgłaszać możecie się w KG na stardoll na naszych profilach. Pozdrawiamy.
Subskrybuj:
Posty (Atom)




















