Strony
Metamorfozy
Fotografia
Konkursy
środa, 2 lutego 2011
Metamorfoza BlondynyXXS
Mam nadzieję,że się spodoba. Opinie zostaw w komentarzu ;))
wtorek, 1 lutego 2011
Metamorfoza Lady...Dance
Mam nadzieję, ze się podoba ;**
Metamorfoza MissAgata555
Twój styl bardzo mi się podoba. Zmieniłam fryzurę , kolor , a makijaż jest bardziej kolorowy.
Co do ubrań sa teraz młodzieżowe. O opinię proszę w komentarzach.
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)