wtorek, 1 lutego 2011

Metamorfoza MissAgata555


Twój styl bardzo mi się podoba. Zmieniłam fryzurę , kolor , a makijaż jest bardziej kolorowy.
Co do ubrań sa teraz młodzieżowe. O opinię proszę w komentarzach.


Brak komentarzy: