Szczerze . ?Włosy które mam obecnie są o 100x ładniejsze od tych które mi zrobiłaś . Makijaż ujdzie a ubiór to totalna porażka , po co ta niebieska bluzka pod spodem . ? bez niej było by ładniej .sweetwincia006
moim zdaniem po mojej metce jest lepiej. a ta niebieska bluzka nadaje oryginalności.
PS. Twoja zmiana to nie mój styl. A o tą niebieską bluzkę to już nie chce się kłócić . ; ^sweetwincia006
Prześlij komentarz
3 komentarze:
Szczerze . ?
Włosy które mam obecnie są o 100x ładniejsze od tych które mi zrobiłaś . Makijaż ujdzie a ubiór to totalna porażka , po co ta niebieska bluzka pod spodem . ? bez niej było by ładniej .
sweetwincia006
moim zdaniem po mojej metce jest lepiej. a ta niebieska bluzka nadaje oryginalności.
PS. Twoja zmiana to nie mój styl. A o tą niebieską bluzkę to już nie chce się kłócić . ; ^
sweetwincia006
Prześlij komentarz