sobota, 15 stycznia 2011

Metamorfozasweetwincia006

Co by tu dużo mówić. Sporo zmieniłam . Bardzo podoba mi się twój styl, może oprócz fryzurki. zmieniłam ją i zrobiłam ci fajną metamorfoze . pozdrawiam

3 komentarze:

Blogerki pisze...

Szczerze . ?

Włosy które mam obecnie są o 100x ładniejsze od tych które mi zrobiłaś . Makijaż ujdzie a ubiór to totalna porażka , po co ta niebieska bluzka pod spodem . ? bez niej było by ładniej .

sweetwincia006

fabulous alex pisze...

moim zdaniem po mojej metce jest lepiej. a ta niebieska bluzka nadaje oryginalności.

Blogerki pisze...

PS. Twoja zmiana to nie mój styl. A o tą niebieską bluzkę to już nie chce się kłócić . ; ^


sweetwincia006