Strony
Metamorfozy
Fotografia
Konkursy
wtorek, 28 grudnia 2010
Metamorfoza emisiaem7 ;))
Ubranie mi się podobało, ale jak metamorfoza to metamorfoza xD
A co do twarzy radzę Ci ją zmienić ,bo jak się zbliży to nie wygląda zaciekawie...
Najlepiej wyrzuć piegi i popraw oczy i usta. Może dokup jeszcze do tego błyszczyk.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz