wtorek, 28 grudnia 2010

Metamorfoza emisiaem7 ;))



Ubranie mi się podobało, ale jak metamorfoza to metamorfoza xD
A co do twarzy radzę Ci ją zmienić ,bo jak się zbliży to nie wygląda zaciekawie...
Najlepiej wyrzuć piegi i popraw oczy i usta. Może dokup jeszcze do tego błyszczyk.

Brak komentarzy: