poniedziałek, 27 grudnia 2010

Metamorfoza - Misia79

Przed podobał mi się makijaż, ubranie niezbyt... Po jest chyba lepiej... Moim skromnym zdaniem jest lepiej. Pozdrawiam 

Brak komentarzy: