Strony
Metamorfozy
Fotografia
Konkursy
poniedziałek, 27 grudnia 2010
Metamorfoza - Misia79
Przed podobał mi się makijaż, ubranie niezbyt... Po jest chyba lepiej... Moim skromnym zdaniem jest lepiej. Pozdrawiam
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz