wtorek, 28 grudnia 2010

Metamorfoza - Misspolskinr1

Nie wiem czy po ładniejsze... Po prostu jakoś tak wyszło xD Mi sie podoba. Proszę o komentarze. Pozdrawiam

Brak komentarzy: