poniedziałek, 27 grudnia 2010

Metamorfoza Lady...Dance

Według mnie było ładnie przed, ale musiałam coś zmienić... Jak się podoba?? Pozdrawiam :*

1 komentarz:

Mariena pisze...

Moim zdaniem nie jest to ładne,bo to białe wogóle do tego nie pasuje i rajstopki tak samo ;/