Strony
Metamorfozy
Fotografia
Konkursy
czwartek, 30 grudnia 2010
Metamorfofoza niki2512 ;**
Bardzo fajny jest Twój pomysł na makijaż ,oby tak dalej.
Ja tylko zrobiłam metamorfozę ,ale mam nadzieję że Ci się spodoba.
Masz bardzo ładne ubranie w swojej szafie ,więc był duży wybór ;))
Pozdrawiam ;**
1 komentarz:
Nicola
pisze...
dzięki;3
30 grudnia 2010 18:47
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
dzięki;3
Prześlij komentarz