wtorek, 28 grudnia 2010

Metamorfoza Melisy1566


Hej, tu FunLady_alex. Moim zdaniem po jest lepiej, chociaż przed też było ekstra. Sorki,że tak kiepsko graficznie, ale to moja pierwsza metamorfoza na tym blogu, więc mam nadzieję,że mi wybaczycie. ;)

Brak komentarzy: