poniedziałek, 27 grudnia 2010

Metamorfoza Wery1396 ;))


Było Bardzo ładnie, ale musiałam coś zmienić ;)

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Lalka okey , ubranie też ale już byłam kiedyś tak ubrana ^^.
dziękuję za metamorfozę ^^.