czwartek, 30 grudnia 2010

Metamorfofoza niki2512 ;**


Bardzo fajny jest Twój pomysł na makijaż ,oby tak dalej.
Ja tylko zrobiłam metamorfozę ,ale mam nadzieję że Ci się spodoba.
Masz bardzo ładne ubranie w swojej szafie ,więc był duży wybór ;))
Pozdrawiam ;**