ale super podoba mi sie :)poktograficza
dzięki, cieszę się ,że ci się spodobało pomimo tej mojej ,, cudownej'' oprawy graficznej xD. Narazie mi coś nie wychodzi, ale popracuje nad tym ;)
Prześlij komentarz
2 komentarze:
ale super podoba mi sie :)
poktograficza
dzięki, cieszę się ,że ci się spodobało pomimo tej mojej ,, cudownej'' oprawy graficznej xD. Narazie mi coś nie wychodzi, ale popracuje nad tym ;)
Prześlij komentarz