środa, 29 grudnia 2010

Metamorfoza poktograficznej ;)


Hej, tak bardzo podoba mi się twój styl, że stworzyłam aż dwie metamorfozy!
Mam nadzieję,że ci s
ię spodobają ;). Są
bardzo dziewczęce.

2 komentarze:

poktograficzna pisze...

ale super podoba mi sie :)
poktograficza

fabulous alex pisze...

dzięki, cieszę się ,że ci się spodobało pomimo tej mojej ,, cudownej'' oprawy graficznej xD. Narazie mi coś nie wychodzi, ale popracuje nad tym ;)